Hotel Wyspiański w Krakowie

Hotel Wyspiański jest perfekcyjnie położony, jeżeli pragniesz dojść z niego do najpiękniejszych zabytków w mieście Kraka w szybko. Blisko położony jest Rynek Główny a także dworzec PKP. Nieco dłużej zajmie dotarcie do dzielnicy Żydowskiej, ale da się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta część Krakowa to jedno z najlepszych miejsc na całonocną zabawę. Z przodu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne budynki z mało chlubnej epoki socjalizmu, jednak we wnętrzu został nowocześnie wyremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Duzy hotel w KrakowieHotel Wyspiański Ma cztery kondygnacje a na nich ponad 230 pokoi połączonych z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej klasy, są wyposażone w telewizor oraz telefon i wi-fi. W najlepszych pokojach znajdują się także kawę i herbatę, oraz czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu całkowicie zlikwidowano bariery architektoniczne, dlatego łatwo mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel ma windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, aby dało się w nich łatwo poruszać się wózkiem. Dostosowano także łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal idealnym miejscu miasta, można znaleźć także zabawę i niezłe jedzenie. Mieści w sobie ekskluzywne kasyno oraz filię banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma wystarczająco dużo miejsca, aby można było tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i spory wybór alkoholi z całego świata. Latem może się tu pomieścić znacznie więcej osób, gdyż dostępny jest wtedy hotelowy ogródek. Często spotykają się w tym miejscu również Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu często mają miejsce konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dobre położenie hotelowego ogródka, jak i całościowa obsługa, dostarczana przez hotel. Blisko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz