Wyposażenie wnętrz mieszkalnych – legendarne marki, piękne modele, niestereotypowe rozwiązania

Wyposażenie wnętrz mieszkalnych – znane marki, ładne modele,

niestereotypowe rozwiązania
Wyposażenie wnętrza mieszkania nadaje mu nieszablonowy charakter, jaki powoduje, iż staje się ono nacechowane indywidualizmem.

Wybór trafnych mebli pozwala na stworzenie przestrzeni nie tylko pięknej, lecz i funkcjonalnej. Interesującym wyborem są na przykład ławy i leżanki.

Te innowacyjne i rzadko spotykane w prywatnych domach meble znamionują się wyjątkowym designem.
Wyjątkowe meble, których nie może zabraknąć w domu lub mieszkaniu
Ponadprzeciętna jest na przykład leżanka bambusowa MADAM STOLTZ, jaką cechuje oryginalny, orientalny wygląd oraz konstrukcja z naturalnego materiału. Jednakowo sprawdzi się leżanka Manou, naturalna, marki BLOOMINGVILLE. Następnym ciekawym meblem, jaki będzie unikatowym wyposażeniem wnętrza może być fotel wiszący.

Jakie cechy posiada fotel wiszący?
•    powieszony na haku, umieszczonym na przykład w suficie,
•    zawieszony na wyjątkowej ramie.
Tego typu fotel jest wyjątkowym i ciekawym uzupełnieniem wnętrza domu. Poza tym zapewnia on szansę praktycznego wypoczynku.
Interesującym i wyjątkowym ozdobnikiem domu może być również pufa. Jest to niewielkie, obite materiałem siedzisko pozbawione oparcia, na ogół dość niskie. Pufa może być stosowana jako podnóżek czy taboret. Co znacznie więcej, nie każda pufa musi być w kształcie prostopadłościanu. Przykładem jest choćby zielona pufa z poliestru w kształcie łuku marki HÜBSCH. To estetyczne i rewelacyjne rozwiązanie, jakie sprawdzi się w salonie każdego rodzaju. Piękny, delikatny odcień nie rzuca się w oczy, ale jest dyskretnym uzupełnieniem wnętrza mieszkania.
Zastosowanie ponadprzeciętnych mebli zezwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni – należałoby zatroszczyć się o wykonanie najlepszej jakości.